Compare Listings

Jepet me qira vilë 4-katëshe në Mjull-Bathore

Përshkrimi

Informacion për ndërtesën:

 • 3 kate mbi tokë
 • 1 kat nëntokë
 • Parkim
 • Pishinë

Informacion mbi Vilën:

 • 2 Sallone
 • Kuzhinë e veçuar
 • Tualete
 • Holl
 • 5 Dhoma gjumi, me tualete brenda
 • Depo
 • Parkim
 • Sauna
 • Palestër

Sipërfaqe ndërtimi në total: 800 m2

Sipërfaqe parcele në total: 400 m2

Komente: Në një kompleks vilash në zonën e Mjull-Bathore, jepet me qira vilë 4-katëshe. Vila është e investuar me rifinitura të jashtme dhe të brendshme, parket të cilësisë AC5, sistem ngrohje chiller i shpërndarë në të gjitha dhomat, vetrata xhami dhe sistem termoizolimi kapot.

Të gjitha katet e vilës janë të organizuara sipas një planimetrie të rregullt dhe kanë orientim lindje-jug dhe perëndim. Vila është e përshtatshme për t’u shfrytëzuar për ambasada, por edhe për banim.

 

 

Detaje

Updated on Gusht 16, 2022 at 8:21 am

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE