Compare Listings

Jepet me qira ambient komercial tek Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë

Përshkrimi

Informacion për ndërtesën:

 • 9 kate mbi tokë
 • 4 hyrje në kate
 • 2 ashensorë
 • 2 kate nëntokë parkim

Informacion mbi ambientin:

 • Kati 0
 • Ambient komercial me rifinitura të investuara
 • Hapësirë e hapur
 • Vetrata të larta xhami
 • Tualet

Sipërfaqe ndërtimi në total: 45 m2

 

Komente: Në zonën e ish-Fushës së Aviacionit në Tiranë jepet me qira ambient komercial.

Ambienti ndodhet në katin 0 të një kompleksi të ri në këtë zonë, me cilësi të lartë ndërtimi. Godina ka akses mjaft të mirë me rrugën kryesore.

Ambienti që jepet me qira është i përshtatshëm për t’u përdorur për zyra apo për biznese të ndryshme.

 

Çmimi: 300 euro (neto)

 

Detaje

Updated on Gusht 15, 2022 at 1:59 pm

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Ambiente Tregtare, Njësi Shërbimi dhe Zyra
 • Statusi i Prones: Me qira, Shitur

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Ambient Tregtar 5- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 128.16

Ambiente Tregtare

BRE&H

4 years ago

---

m²: 128.16

Ambiente Tregtare

4 years ago

Ambient Tregtar 7- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 236.85

Ambiente Tregtare

BRE&H

4 years ago

---

m²: 236.85

Ambiente Tregtare

4 years ago