Compare Listings

Jepet me qira Apartament 2+1 totalisht i kompletuar pranë ish-Fushës së Aviacionit

Përshkrimi

Adresa: Kompleksi “ Green City ”, pranë ish-Fushës së Aviacionit

Jepet me qira: Apartament 2+1 totalisht i kompletuar

Info për ndërtesën:

 • 10 kate mbi tokë
 • 2 kate parkim nëntokë
 • 2 ashensorë në çdo seksion
 • Izolim termik dhe akustik
 • Ndriçim natyral
 • Planimetri optimale

Info mbi apartamentin:

 • Dhomë ndenjeje
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon

Sipërfaqe ndërtimi në total 110 m2

 

Komente: Në kompleksin e ndodhur shumë pranë ish-Fushës së Aviacionit, “Green City”, jepet me qira apartament 2+1 i kompletuar sipas kushteve bashkëkohore.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe përbëhet nga salloni, dhoma e gjumit me tualet brenda si dhe nga dhoma e fëmijëve e arreduar në mënyrë shumë të këndshme.

Pajisjet elektroshtëpiake janë të markave nga më të mirat duke ofruar komoditetin e duhur për të jetuar.

Kompleksi ka të gjitha hapësirat nevojshme të argëtimit dhe biznesit, ku mund të gjeni shërbime nga më të ndryshmet.

 

Çmimi 550 Euro,

Pranohet vetëm për qira afatgjata.

Detaje

Updated on Gusht 15, 2022 at 2:02 pm

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme