Compare Listings

Ambiente Open Space-Investim për zyra 242 m², Kati 4

Rruga Dervish Hima

Përshkrimi

Investim për zyra 242 m², Kati 4

Detaje

Updated on Shkurt 25, 2021 at 12:02 pm

  • ID e Pronës: 1825
  • Sipërfaqja e Pronës: 242 m²
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Zyra
  • Statusi i Prones: Shitur

Video

  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Qyteti: Tiranë
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 6- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

2 years ago