Compare Listings

Hapësirë për magazinim 2, sipërfaqe 28 m²

Përshkrimi

Shitet hapësirë për magazinim me sipërfaqe ndërtimi 28 m2, e pozicionuar në katin -1 të objektit multifunksional Park Gate. Hapësirat për magazinim në këtë objekt janë projektuar sipas standardeve europiane dhe kanë cilësi të lartë ndërtimi.

Park Gate është një objekt multifunksional dhe i mirëorganizuar, me një arkitekturë unike e me një pozicion strategjik në rrugën e Elbasanit, pranë parkut të liqenit dhe njëkohësisht pranë qendrës së Tiranës. Projektuar me një stil modern dhe urban, Park Gate është konceptuar si destinacioni i jetesës së shëndetshme dhe i zhvillimit të biznesit. Park Gate ndërthur 2 struktura: 7 dhe 13 kate dhe diferencon njësitë e banimit nga ambientet tregtare, nëpërmjet hyrjeve të dedikuara dhe 4 ashensorëve.

 

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:16 pm

  • ID e Pronës: 6599
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Video

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE