Compare Listings

Përshkrimi

Shiten 8 njësi tregtare në objektin e ri multi funksional, rezidencial dhe tregtar në rrugën Myslym Shyri.
Njësitë tregtare janë të përmasave të ndryshme, kanë organizim të rregullt dhe janë të përshtatshme për zhvilliin e aktiviteteve të ndryshme në zemër të Tiranës. Sipërfaqet e njësive janë përkatësisht: 92.9; 20; 80.9; 98.1; 28; 137.5; 149.4 or 145 m2

Detaje

Updated on Maj 22, 2020 at 1:13 pm

  • ID e Pronës: 7563
  • Lloji i Pronës: Ambiente Tregtare, Ambiente Tregtare, Njësi Shërbimi dhe Zyra, Prona të tjera
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Ambient Tregtar 10- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 51.57

Ambiente Tregtare

Balfin Real Estate

2 years ago

---

m²: 51.57

Ambiente Tregtare

2 years ago