Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Vila Small Twin- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Strukturuar në një hapësirë jetese dykatëshe e cila përfshin dhomë ndenjeje dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, tualete, 2 dhoma gjumi dhe lavanderi.

Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

Detaje

Updated on Korrik 1, 2019 at 10:20 am

 • ID e Pronës: 2092
 • Sipërfaqja e Pronës: 149 m²
 • Sipërfaqja: 470 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1
 • Verande: 2

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Palase- Vlore
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2m²: 169.3

Vilë

Balfin Real Estate

11 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2m²: 169.3

Vilë

11 months ago