Compare Listings

Vila Individuale- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Sipërfaqe e brendshme 177 m2

Nga 350 deri në 600 m2 sipërfaqe trualli me 2 zona parkimi.

Kati përdhe përfshinë dhomë ndenjeje me hapsirë të bollshme, kuzhinë/ dhomë ngrënie, tualet dhe lavanderi.

Kati i parë përfshinë 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

Detaje

Updated on Nëntor 5, 2019 at 11:32 am

 • ID e Pronës: 2089
 • Sipërfaqja e Pronës: 177 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 600 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1
 • Lavanteri/Depo: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 305

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 305

Vilë

1 year ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2m²: 169.3

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 2m²: 169.3

Vilë

1 year ago