Compare Listings

Vila Individuale- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Vilat Individuale ndodhen në 3 brezat e parë të Green Coast, duke qënë afër me detin dhe njëkohësisht mjaftueshëm larg nga plazhi, për të krijuar një ambient më intim për ata që vlerësojnë së tepërmi privatësinë.

Çdo vilë ka parkimin personal.

Vilat Individuale kanë sipërfaqe prej 140-177 me cila ofron këtë zgjidhje:

 • Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit dhe i ngrënies, 1 tualet dhe 1 hapësirë për lavanderi/depo.
 • Kati i parë përbëhet nga 2 ose 3 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon ose 1 verandë.

 

Detaje

Updated on Mars 10, 2021 at 11:42 am

 • ID e Pronës: 2089
 • Sipërfaqja e Pronës: 177 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Me qira

Detaje shtesë

 • Sipërfaqe Trualli: 305-582 m²
 • Dhomë pritje: 1
 • Kuzhinë: 1
 • Cel: +355697006442
 • Cel: +355682064135

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 280

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 280

Vilë

3 years ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 132

Vilë

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 132

Vilë

3 years ago