Compare Listings

Vila Elitë Deluxe- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Sipërfaqe e brendshme: 464 – 539 m²

Sipërfaqe trualli: 886 – 1450 m², me 2 zona parkimi.

Hapësira të bollshme dhe të mirë-organizuara, me arkitekturë moderne në përshtatje me personalitetin tuaj.

 • Kati përdhe përfshin sallon ndenjeje me hapësirë të bollshme, kuzhinë dhe dhomë ngrënieje, 3 tualete, 1 dhomë gjumi dhe lavanderi.
 • Kati i parë përfshin 3 dhoma gjumi të mëdha, 3 tualete, 1 studio, ballkon dhe tarracë.

Vila përmban pishinë përpara njësisë.

Detaje

Updated on Prill 20, 2022 at 10:35 am

 • ID e Pronës: 2083
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 6
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Sipërfaqja e Pronës: 464-539 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 886-1450 m²
 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhinë: 1
 • Ballkon: 1
 • Verandë: 2
 • Lavanderi/depo: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Dhoma: 1
 • Tualete: 3

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 3

Video

 • Adresa: Palasa, Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 600

Vilë

BRE&H

4 years ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 600

Vilë

4 years ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 140

Vilë

BRE&H

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 140

Vilë

2 years ago