Compare Listings

Vila Elitë Deluxe- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Vilat Elite Deluxe ndodhen në linjën e parë të Green Coast e si rrjedhim kanë privilegjin e të pozicionuarit më pranë detit. Kjo tipologji vile ka sipërfaqen e brendshme dhe sipërfaqen e parcelave më të madhe në Green Coast Resort and Residences.

Arkitektura bashkëkohore është e thjeshtë, me linja të pastra dhe dritare të mëdha, të cilat ofrojnë pamjen mbresëlënëse të detit Jon. Vilat Elite Deluxe gjithashtu përfshijnë një pishinë dhe një sipërfaqe të mjaftueshme toke, e cila mund të përdoret si park lojërash për fëmijë, si një oborr për organizime familjare dhe shoqërore, si dhe për qëllime të tjera argëtuese.

Çdo vilë ka parkimin personal.

Vilat Elite Deluxe me një sipëfaqe prej 464 – 2000 m² ofrojnë këto hapësira:

• Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit dhe i ngrënies, 1 dhomë gjumi, 1 verandë, 3 tualete dhe 1 hapësirë për lavanderi/depo.
• Kati i parë përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 1 studio, 3 tualete, 1 ballkon dhe 1 verandë.


Detaje

Updated on Maj 27, 2020 at 8:33 am

 • ID e Pronës: 2083
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 6
 • Vend Parkimi: 2
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Me qira

Detaje shtesë

 • Sipërfaqja e Pronës: 464 – 2000 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 886 – 2743 m²
 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhinë: 1
 • Ballkon: 1
 • Verandë: 2
 • Lavanderi/depo: 1

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Dhoma: 1
 • Tualete: 3

Kati i Pare

 • Dhoma: 3
 • Tualete: 3

Video

 • Adresa: Palasa, Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE