Compare Listings

Palase-Vlore
---

Përshkrimi

Sipërfaqe e brendshme 171 m².

Strukturuar në një hapësirë dykatëshe e cila përfshin dhomë ndenjeje dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, 2 tualete dhe 2 dhoma gjumi.

Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

Detaje

Updated on Nëntor 5, 2019 at 11:32 am

 • ID e Pronës: 2094
 • Sipërfaqja e Pronës: 171 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Sipërfaqe trualli: 92– 473 m²
 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Ballkon: 1
 • Verande: 2

Plani i kateve

Kati i Pare

 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9401
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3m²: 328

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 3m²: 328

Vilë

1 year ago

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 4Tualete: 5m²: 652

Vilë

1 year ago