Compare Listings

Small Individuale- GREEN COAST

Palase- Vlore
---

Përshkrimi

Sipërfaqe e brendshme 140 m2

Nga 250 deri në 500 m2 sipërfaqe trualli me 2 zona parkimi.

Kati përdhe përfshinë dhomë ndenjeje me hapsirë të bollshme, kuzhinë/ dhomë ngrënie, dhe tualet.

Kati i parë përfshinë 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

 

Detaje

Updated on Nëntor 5, 2019 at 11:32 am

 • ID e Pronës: 2096
 • Sipërfaqja e Pronës: 140 m²
 • Sipërfaqe Trualli: 250 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Vilë
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Dhome pritje: 1
 • Kuzhine: 1
 • Verande: 2

Plani i kateve

Kati Perdhe

 • Sipërfaqja: 60
 • Tualete: 1

Kati i Pare

 • Sipërfaqja: 72
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1

Video

 • Adresa: Palasa,Dhërmi/ Vlora
 • Qyteti: Palasë-Vlorë
 • Kodi Postar: 9400
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 3m²: 328

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 3m²: 328

Vilë

1 year ago

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 630

Vilë

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 630

Vilë

1 year ago