Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

GREEN COAST RESORT Undiscovered Gem of Mediterranean

Palasë, Vlorë
---

Përshkrimi

Green Coast Resort po ndërtohet në brigjet e detit Jon, në një nga plazhet më të bukur të rivierës shqiptare, në zonën e Palasës. Green Coast është investimi më i madh i Grupit Balfin në sektorin e turizmit prej €100’000’000, i cili shtrihet në një sipërfaqe prej 20 hektarësh. Resorti është i përbërë nga Vila elegante dhe Vila 4 familjare, një hotel në standard me 5 yje, si dhe një shëtitore me njësi biznesi buzë detit.

Palasë, Vlorë – Shqipëri

www.greencoast.al

Detaje

Updated on January 30, 2019 at 4:42 pm

  • Property ID: 1990
  • Cmimi: ---
  • Sipërfaqja: 210.5 m²

Detaje shtesë

  • Statusi: Në ndërtim
  • Investimi: €100’000’000
  • Sipërfaqja: 210.500m² (20 hektarë)

Video

  • Adresa: Palasë, Vlorë
  • Kodi Postar: 1001
  • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 650

Vila

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 5Tualete: 5m²: 650

Vila

5 months ago