Compare Listings

Apartament për qira 3+1

Përshkrimi

Apartamenti për qira ndodhet pranë liceut artistik “Jordan Misja” në rrugën “Themistokli Gërmenji” në residencën “Ambasador 1”, ndërtuar nga shoqëria MANETCI në vitin 2009. Në total godina ka 14 kate mbi tokë dhe 2 kate parkimi nëntokësor. Kjo godinë është ndër ndërtesat e para me parametrat më të lartë në ndërtim dhe cilësi të rifiniturave.  Godina disponon shërbim recepsioni dhe siguri 24 orë të monitoruar me kamera.

Informacion mbi apartamentin:

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 dhomë ndenjeje
 • 1 kuzhinë
 • 4 tualete
 • 1 verandë
 • 2 ballkone
 • 1 dhomë teknike dhe lavanderi
 • Kati: 11
 • Orientimi: Lindje, Jug dhe Perëndim, ku veranda nga perëndimi ofron një pamje fantastike të Tiranës.
 • Sipërfaqe totale: 300 m2
 • Sipërfaqe verande: 40 m2
 • 2 poste parkimi

Apartamenti është i rrethuar nga drita natyrale pasi vetratat dhe ballkonet lejojnë jo vetëm pamjen, por edhe depërtimin natyral të dritës gjatë gjithë ditës. Apartamenti jepet me qira pjesërisht i mobiluar dhe është i pajisur me:

 • Parket druri në të gjithë sipërfaqen
 • Kuzhinë gatimi të kompletuar
 • Oxhak funksional
 • Sistem ngrohje dhe ftohje të centralizuar
 • Sistem alarmi
 • Drita me sensor
 • Grila elektrike

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:46 pm

 • ID e Pronës: 8087
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 3+1
 • Statusi i Prones: Me qira

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE