Compare Listings

Apartament dupleks 3+1 për shitje tek rezidenca “Kodra e Diellit”

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rezidencën Kodra e Diellit, një vend ideal për të jetuar. Kjo rezidencë është duke u ndërtuar nga kompania Agikons, dhe në të mund të gjeni 9 parqe të vegjël tematikë, 6,000 m2 kënd lojrash, 3 galeri arti në mjediset e parqeve, mbi 2,000 fole zogjsh dhe 500 vende parkimi nën tokë.

Informacion mbi apartamentin:

Kati përdhe:

  • 1 kuzhinë
  • 1 dhomë ndenjeje
  • 1 tualet

Kati i sipërm:

Detaje

Updated on Shtator 22, 2020 at 7:53 am

  • ID e Pronës: 8285
  • Lloji i Pronës: Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE