Compare Listings

Apartament 3+2+ 2 tek zona e ish-Bllokut, Tiranë

Përshkrimi

Adresa: Rr. “Perlat Rexhepi”, zona e ish-Bllokut

Shitet: Apartament 3+2+ 2

Informacion për ndërtesën:

 • Viti i ndërtimit: 2012
 • Sipërfaqe totale: 288.45 m2
 • Me hipotekë

Informacion mbi organizimin:

 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Sallone ndenjeje
 • 1 Kuzhinë e veçuar
 • 2 Tualete me ndriçim natyral
 • 1 Lavanderi
 • 2 Ballkone
 • 2 Veranda

Komente:  Shitet apartament i investuar në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet në një objekt të ri të mirëadministruar dhe në një zonë që ofron akses direkt, falë afërsisë me pikat qendrore të kryeqytetit. Organizimi dhe pozicionimi i apartamentit siguron një jetesë shumë komode. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, si dhe ndriçim e ventilim natyal. Në këtë apartament ndodhet një verandë e madhe që ofron një pamje të bukur e të lirë, e cila ka akses direkt me të gjitha ambientet e tjera të apartamentit.

 

Detaje

Updated on Tetor 28, 2021 at 7:46 am

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Apartamente

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme