Compare Listings

Apartament 2+1+ 2 tek zona e ish-Bllokut, Tiranë

Përshkrimi

Adresa: Rr. “Perlat Rexhepi”, zona e ish-Bllokut

Qira: Apartament 2+1+ 2

Informacion për ndërtesën:

 • Viti i ndërtimit: 2012
 • Sipërfaqe totale: 157 m2
 • Me hipotekë

Informacion mbi organizimin:

 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Sallon ndenjeje
 • 1 Kuzhinë e veçuar
 • 2 Tualete

 

Komente:  Jepet apartament 2+1+ 2 me qira në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, tek ish-Blloku. Apartamenti është i arreduar në mënyrë moderne dhe ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri me administrim të mirë.

Me një sipërfaqe prej 157 m2, e cila është 100% e shfrytëzueshme, apartamenti është i organizuar në mënyrë të rregullt dhe përfshin sistem qendror ngrohje/ftohje.

Në çmimin e qirasë përfshihet dhe një post parkimi.

 

 

Detaje

Updated on Tetor 28, 2021 at 7:48 am

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Apartamente
 • Statusi i Prones: Me qira

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

2 years ago

2 years ago