Compare Listings

Përshkrimi

Adresa: Rezidenca “Mirabella”, Rruga “Kujtim Laro”, Tiranë

Shiten: Apartamente 2+1

Informacion për ndërtesën:

 • 11 kate mbi tokë
 • 2 kate parkim nëntokë
 • 2 ashensorë në çdo seksion
 • Izolim termik dhe akustik
 • Ndriçim natyral
 • Planimetri optimale

Informacion mbi Apartamentin:

 • Dhomë ndenjeje
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Ballkon

Sipërfaqe ndërtimi në total: 101.5 m2 dhe 121.89 m2

Komente: Në rezidencën “Mirabella” shiten dy apartamente të tipologjisë 2+1+ ballkon, me një sipërfaqe totale prej 101.5 m2 dhe 121.89 m2.

Apartamentet kanë një planimetri optimale, ku korridori bën shpërndarjen për në sallon dhe në dhomat e gjumit.

Apartamentet kanë ndriçim natyral gjatë ditës. Rezidenca ndodhet në një zonë ku shërbimet dhe facilitetet janë të shumta, si spitale, shkolla, kopshte dhe çerdhe.

Përveç cilësisë së ndërtimit, në këtë rezidencë një vëmendje e veçantë do t’ju kushtohet edhe hapësirave të gjelbra, të cilat do të jenë të shumta.

Çmimi: 800 euro për m2

 

 

Detaje

Updated on Maj 20, 2022 at 12:37 pm

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje, Shitur

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 8- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

BRE&H

4 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

4 years ago

Apartament 6- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

BRE&H

4 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

4 years ago