Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Apartament 3+1 – UZINA TIRANA

Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
---

Përshkrimi

Projekti Uzina Tirana do të jetë i pozicionuar në Rrugën e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë). Ndërtimi i tij do të jetë i organizuar në 2 faza: Faza 1 ndërtimi i një godinë banimi, i cili do të përfundojë në 2020 dhe Faza 2 ndërtimi i 4 godinave banimi. Objekti i parë, i cili ka nisur ndërtimin, është një ndërtim konform modeleve dhe standardeve europiane, i rrethuar nga hapësira të gjelbërta të cilat garantojnë një jetesë të shëndetshme. Objekti përbëhet nga një strukturë e ndërthurur 7 dhe 9 kate (8 kate banimi dhe 1 shërbimi) dhe 2 kate parkimi nëntokësor.

– Sipërfaqja totale e ndërtimit: 4057.65m2 
– Numri total i apartamenteve: 96 
– Numri total i vendeve të parkimit: 115

Detaje

Updated on Mars 20, 2019 at 3:25 pm

 • Madhësia e Pronës: 138 m²
 • Sipërfaqja: 4057.65 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Vend Parkimi: 1
 • Lloji i Pronës: Apartamente
 • Statusi i Prones: Në Shitje
 • Adresa: Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 4- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 147.2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 147.2

Apartamente, Apartamente 2+1

5 months ago

m²: 242

Apartamente, Apartamente 3+1

Balfin Real Estate

8 months ago

---

m²: 242

Apartamente, Apartamente 3+1

8 months ago