Compare Listings

Apartament 3+1 tek Liqeni i Tiranës, “Lake View”

Përshkrimi

Adresa: Liqeni i Tiranës, “Lake View”

Shitet: Apartament 3+1

 

Info për ndërtesën:

 • 18 kate mbi tokë
 • 6 hyrje në kat
 • 4 ashensorë
 • 4 kate nëntokë parkim

Info mbi Apartamentin:

 • Dhomë ndenjeje
 • 3 dhoma gjumi
 • Ballkon
 • Tualet

Sipërfaqe ndërtimi në total: 144.31 m2

Komente:

Në një nga zonat më të bukura të Tiranës, siç është Parku i Liqenit, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet tek kompleksi rezidencial “Lake View” dhe ka pozicionim shumë të mirë. Planimetria e apartamentit është gjithashtu e optimizuar për jetesë komode për çdo familje. “Lake View” Residences, të projektuara për t’u shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argëtimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.

Detaje

Updated on Shtator 27, 2021 at 2:03 pm

 • ID e Pronës: 9127
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 3+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE