Compare Listings

Apartament 3+1 me sipërfaqe 128 m², pranë maternitetit “Koço Gliozheni”

Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjisë 3+1 me sipërfaqe 128 m2 në rrugën “Hafiz Sabri Koci”, pranë maternitetit “Koço Gliozheni”. Apartamenti është i pozicionuar në katin e parë të një objekti të ri në zonë.

Apartamenti 3+1 ka organizim të rregullt dhe përfshin: ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Afati i përfundimit të punimeve është Shtator 2020.

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 2- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 85.5

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 85.5

Apartamente, Apartamente 1+1

1 year ago