Compare Listings

Apartament 3+1 sip. 138.3 m² në rrugën Myslym Shyri

Përshkrimi

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor në një nga zonat më elitare të Tiranës, në rrugen “Myslym Shyri”, Zona ka mjaft shërbime ofruar nga dyqanet e shumta të ndodhura aty pranë, por edhe akses të shpejtë në qendër, unazën e vogël dhe rrugë kryesore të kryeqytetit.

Ky objekt shtrihet sipas një shkallëzimi në 5 dhe 9 kate ku 2 katet e para janë njësi shërbimi dhe 3 kate parkim nën tokë. Ai përfshin standarte të larta cilësie ndërtimi, rinifiturash dhe një mirëorganizim arkitekturor të hapësirave të brendshme, fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ballkone dhe ambiente të gjelbëruara , lartësi të lartë 3.42 m të apartamenteve, dy ashensorë, siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe një shesh të gjelbëruar brenda ndërtesës.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 96.4 m² + 27 m² verande, në total 138.3 m² sip. bruto pozicionohet në katin 5 organizuar nga 1 dhomë ndenje/gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe verandë.

 

Planimetria

Detaje

Updated on Dhjetor 14, 2020 at 9:26 am

  • ID e Pronës: 7588
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 3+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje, Shitur

Adresa

  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

11 months ago

9 months ago