Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Apartament 3+1 –Ambasador 3 (Investim)

Rruga Dervish Hima
---

Përshkrimi

“Ambasador 3” është objekti më elegant i banimit në kryeqytet, vetëm 20m larg Parkut të Liqenit dhe 1 km larg qendrës së Tiranës. Kjo residence ofron 24H shërbim sigurie, mirëmbajtje dhe recepsion. Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 1 dhomë ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo. Hapësira është shfrytëzuar maksimalisht për të ofruar komiditetin e një shtëpie elegante, për familje të mëdha ose familje të vogla që preferojnë hapësira të mëdha banimi dhe stil jetese.

Detaje

Updated on Prill 30, 2019 at 10:39 am

 • ID e Pronës: A3A3
 • Sipërfaqja e Pronës: 223 m²
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 3+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Kati: 21
 • Dhome Ndenjie: 1
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Kuzhinë: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkone: 2
 • Depo: 1
 • ORIENTIMI: VERI - JUG

Video

 • Adresa: Rruga Dervish Hima
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

---

m²: 4057.65

Apartamente

12 months ago

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 152

Apartamente

Balfin Real Estate

11 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3Tualete: 3m²: 152

Apartamente

11 months ago