Compare Listings

Apartament 2+1 tek “San Pietro Residences” në Gjirin e Lalzit

Përshkrimi

Adresa: “San Pietro Residences”, Gjiri i Lalzit

Shitet: Apartament 2+1

Info për ndërtesën:

 • 3 kate mbi tokë
 • Sipërfaqe parkimi e dedikuar
 • Ambiente të gjelbëruara
 • Verandë

Info mbi apartamentin

 • Dy dhoma gjumi
 • Ambient qëndrimi ditor/gatim
 • Sallon
 • Tualet
 • Verandë
 • Sipërfaqe totale 100.7 m2

Komente: Apartamenti ndodhet në një nga resortet më të kërkuara për momentin siç është “San Pietro Residences” në Gjirin e Lalzit. Ai ofron qetësinë e duhur për kalimin e pushimeve verore apo fundjavave në ajër të pastër.

Apartamenti është i tipologjisë 2+1, me verandë dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Mobilimi është i ri dhe cilësor duke përfshirë:

 • Sistem Smart Home Yokis
 • Sistem Chiller
 • Sistem ndriçimi LED
 • Qepena me motor elektrik
 • Pajisjet elektroshtëpiake
 • Materiale inkaso

Detaje

Updated on Tetor 25, 2021 at 9:17 am

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

2 years ago

1 year ago