Compare Listings

Apartament 2+1+ Studio pranë palestrës Perfect Fitness, rruga Qemal Guranjaku.

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+Studio pranë palestrës Perfect Fitness; rruga Qemal Guranjaku.

Apartamenti ndodhet në katet 5 dhe 6 (të fundit ) të një ndërtimi të ri dhe të mirëmbajtur. Ka orientim jug-lindje duke favorizuar ndriçim natyral gjatë ditës. Ky apartament shitet i mobiluar dhe së bashku me dy vendparkime prej 25 m2 secili në garazh të mbyllur .

 • Siperfaqe ndertimi 220m2.
 • 2 dhoma gjumi;
 • 2 banjo;
 • 1 dhome ndenje/sallon;
 • 1 dhome gatimi;
 • 1 Studio;
 • Garderoba eshte dhome me vete ne dhomen martesore.
 • 1 Ballkon ne dhomen e gatimit i cili aksesohet dhe nga salloni;
 • 1 Oxhak funksional;
 • Ngrohje me panele diellore;
 • Sistem Ndricimi qe aksesohet per komandim nga telefoni;
 • Dupleksi ndodhet ne katin e 5/6 katet e fundit te ndertimit;
 • Orientimi jug/lindje;
 • Apartamenti eshte me mobilim modern dhe punime shume cilesore;
 • Ndertimi i vitit 2010;

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:52 pm

 • ID e Pronës: 7621
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 1+1

2 years ago