Compare Listings

Apartament 2+1 , Pranë Shkollës së Kuqe

Përshkrimi

Adresa: Pranë Shkollës së Kuqe

Shitet: Apartament 2+1

Info për ndërtesën:

 • 10 kate mbi tokë
 • 1 kat post parkimi
 • Ambiente të gjelbëruara të dedikuara
 • 1 kat ambiente biznesi
 • Pranë qendrës së Tiranës
 • Fasadë e ventiluar

Info mbi apartamentin

 • Organizim perfekt
 • Sallon
 • Dy dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon
 • Sipërfaqe totale 105.68 m2

Komente: Apartamenti ndodhet në një pallat të vitit 2021 me punime shumë cilësore dhe ka organizim perfekt. Pallati ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe fare pranë qendrës së qytetit. Orientimet e dy godinave janë jug-lindje dhe jug-perëndim. Midis dy godinave do të ketë hapësira të gjelbëruara, të cilat do të jenë në shërbim të rezidentëve.

Detaje

Updated on Shtator 28, 2021 at 7:05 am

 • ID e Pronës: 8472
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

 • Qyteti: Durrës, Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente

BRE&H

4 years ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente

4 years ago

11 months ago