Compare Listings

Apartament 2+1 për shitje tek rezidenca “Kodra e Diellit”

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rezidencën Kodra e Diellit, një vend ideal për të jetuar. Kjo rezidencë është duke u ndërtuar nga kompania Agikons, dhe në të mund të gjeni 9 parqe të vegjël tematikë, 6,000 m2 kënd lojrash, 3 galeri arti në mjediset e parqeve, mbi 2,000 fole zogjsh dhe 500 vende parkimi nën tokë.

Informacion mbi apartamentin:
• 2 dhoma gjumi
• 1 dhomë ndenjeje
• 1 kuzhinë
• 2 tualete
• 1 ballkon
• Kati 3 i banimit
• Orientimi: Perëndim
• Sipërfaqe totale: 112.2 m2

 

           Broshura           

 

Detaje

Updated on Shtator 22, 2020 at 7:54 am

  • ID e Pronës: 8269
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme