Compare Listings

Apartament 2+1 në shitje tek rezidenca Ambasador 3.

Përshkrimi

Ambasador 3 është një objekt elegant rezidencial me apartamente, zyra dhe ambiente tregtare. I pozicionuar njëkohësisht shumë pranë qendrës së Tiranës dhe Parkut të madh të Liqenit, është projektuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e të jetuarit. Përfshihen katër kate parkimi nëntokë, një kat hapësirë për aktivitete tregtare, 2 kate zyra, dhe 20 kate ambiente banimi.

Siguri 24 orë të ditës, për 7 ditë të javës

Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta me standardet më të larta.

Informacion për Apartamentin;

Apartamenti 2+1

  • 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine/ambjent ndenje, 2 banjo, 1 ballkon.
  • Kati: 11 teknik (ose 11 banimi)
  • 2 anë orientim, Perëndim dhe Veri
  • Sipërfaqe totale 140 m2.

 

Adresa: Rruga “Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Arena Kombëtare”, Tiranë.

Detaje

Updated on Dhjetor 3, 2020 at 9:06 am

  • ID e Pronës: 8472
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 71

Apartamente

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 71

Apartamente

3 years ago

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

3 years ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 1+1

3 years ago