Compare Listings

Apartament 2+1 në shitje tek rezidenca Ambasador 3 , Rr. “Dervish Hima”.

Përshkrimi

Adresa: Rr. “Dervish Hima”, Pallati “Ambasador 3”, pranë stadiumit “Air Albania”

Shitet: Apartament 2+1

 

Info për ndërtesën:

 • 22 kate mbi tokë
 • 4 kate nëntoke parkim
 • 1 holl me recepsion qendror
 • 4 ashensorë

 

Info mbi Apartamentin:

Kati 20 banim

2 dhoma gjumi

1 dhomë ndenjeje

ambient gatimi i veçuar

2 tualete

1 ballkon

Garderobë

Sipërfaqe totale e apartamentit 130.5 m2

Komente:

Apartamenti është i rregullt, me orientim shumë të mirë dhe pozicionohet ne një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit. Apartamenti ka rifinitura dhe mobilim luksoz, çka të bën të ndihesh komod gjatë përditshmërisë, duke shtuar këtu fasadat e xhamit të cilat ofrojnë një pamje të lirë fantastike drejt qytetit të Tiranës. Ndërhyrje shtesë është bërë në instalimet elektrike dhe hidraulike me markat më të mira dhe më të cilësore, duke shtuar këtu edhe mobilimin që është gjithashtu një vlerë e shtuar. Apartamenti ofrohet për shitje si në foto, duke hequr këtu vetëm sendet personale. Apartameni luksoz ndodhet në katin 21 banim. Dhoma e ndenjes ka fasadë xhami të plotë.

 

 

Detaje

Updated on Maj 26, 2021 at 2:57 pm

 • ID e Pronës: 8472
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

BRE&H

1 year ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

1 year ago

Apartament 1- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 123.2

Apartamente, Apartamente 2+1

BRE&H

4 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 123.2

Apartamente, Apartamente 2+1

4 years ago