Compare Listings

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “ Dervish Hima”

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një ndërtim 5 katësh të vitit 2010 pozicionuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, mjaft afër qendrës dhe njëkohësisht pranë parkut të liqenit artificial. Ky apartament ka një orientim jug-lindje i cili favorizon ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Në të, përfshihet një sistem ngrohje -ftohje qëndror. Dhoma e ndenjes dhe dhomat e tjera kanë sipërfaqe të mëdha dhe dhoma matrimoniale ka një tualet të dedikuar si dhe dalje në ballkon. Apartamenti është i shtruar me parket druri.

Informacion mbi apartamentin:
• 2 dhoma gjumi
• 1 dhomë ndenjeje
• 1 kuzhinë e veçuar
• 2 tualete
• 3 ballkone
• 1 post parkimi në katin -1

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:49 pm

  • ID e Pronës: 8371
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Specifika

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 61

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 61

Apartamente, Apartamente 1+1

2 years ago