Compare Listings

Apartament 2+1 në shitje në residencë turistike Golem

Përshkrimi

Apartamenti për shitje ndodhet në residencën turistike të ndërtuar nga kompania Eurocol. Kjo residencë disponon një sipërfaqë totale prej 14,000 m2 dhe është ndërtuar në vitin 2005. Kompleksi është i rrethuar dhe karakterizohet nga një organizim, pastërti, dhe siguri 24 orë. Ai përbëhet nga 32 vila dhe 18 godina 3 katëshe. Në të ndodhen edhe njësi shërbimi dhe ambiente rekreative.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqe totale: 88 m2
 • Sipërfaqe oborri: 52 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 dhomë ndenjeje dhe kuzhinë
 • 1 tualet
 • 1 verandë
 • 1 post parkimi

Apartamenti është i mirëpozicionuar dhe orientohet nga perëndimi duke siguruar dritë naturale. Ai shitet i kompletuar dhe është i disponueshëm për të jetuar.

Detaje

Updated on Shtator 17, 2020 at 8:34 am

 • ID e Pronës: 8049
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Specifika

Adresa

 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE