Compare Listings

Apartament 2+1, me sipërfaqe 123 m², kati 5

Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjisë 2+1 me sipërfaqe 123 m² në rrugën “Dritan Hoxha”, pranë qendrës së Tiranës dhe me ndërlidhje të shumëllojshme të transportit urban. Apartamenti ka organizim të rregullt dhe funksional, duke përfshirë: ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pozicionuar në katin e pestë të një objekti të ri multifunksional në zonë.

Objekti është një ndërtim konform modeleve dhe standardeve europiane, për të garantuar një jetesë të shëndetshme. Objekti përbëhet nga një strukturë e ndërthurur 7 dhe 9 kate (8 kate banimi dhe 1 shërbimi) dhe 2 kate nën tokë të dedikuara për parkime. Në fasadën e objektit janë përdorur materialet e fundit bashkëkohore të cilat garantojnë izolime termike dhe akustike.

Detaje

Updated on Tetor 6, 2020 at 7:37 am

  • ID e Pronës: 6986
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE