Compare Listings

Apartament 2+1 me sip. 125.7 m² + parkim 16 m² në rrugën Pjetër Budi (pranë Restorant Floga)

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 +parkim ne rrugën Pjetër Budi (pranë Restorant Floga)

Apartamenti ndodhet në katin e 7 (jo te fundit) në një pallat 8 katesh ndërtuar në vitin 2010 me 2 ashensorë, 1 holl dhe 7 apartamente /kat. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje duke mundësuar ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Dhoma e ndenjes është e madhe dhe e aksesueshme nga aneksi/dhoma e gatimit. Dhoma matrimoniale ka nje tualet të dedikuar si dhe me akses ne llozhë . Apartamenti është i shtruar me parket laminat, tualetet janë të kompletuara me pajisje. Gjthashtu aneksi është totalisht i kompletuar. Apartamenti është i pajisur me sistemin e ngrohjes qendrore (me gaz) si dhe kondicioner për ftohje. Disponon një post parkimi në katin -1 ne parkingun nëntokësor prej 2 katesh dhe është i organizuar si vijon:

 • 2 dhoma gjumi
 • 1 dhomë ndenjeje
 • 1 dhomë gatimi
 • 2 tualete
 • 1 ballkon
 • 1 llozhë
 • 1 post parkimi ne nivelin -1

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:53 pm

 • ID e Pronës: 7621
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE