Compare Listings

Apartament 2+1 Dupleks, në zonën e ish-Bllokut

Përshkrimi

Apartamenti 2+1 dupleks është i pozicionuar në zonën e ish bllokut, në rrugën Sami Frashëri, në krah të shkollës 11 Janari dhe ka një sipërfaqe 200 m². Apartamenti ndodhet në katin e 3-të & të 4-të të një pallati ekzistues dhe është me certifikatë pronësie.

Mobilimi i apartamentit është shumë modern dhe bie në sy përdorimi i elementëve të mermerit dhe drurit.

Në katin e parë të dupleksit ndodhet ambienti i ngrënies dhe i ndenjes, dhoma e miqve, 1 ambient zyre dhe 1 tualet.

Në katin e dytë të tij ndodhet dhoma martesore, garderoba dhe 1 tualet.

Detaje

Updated on Nëntor 13, 2019 at 12:22 pm

  • Sipërfaqja e Pronës: 200 m²
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • Lloji i Pronës: Apartamente 2+1, Duplex
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

  • Kati: 3&4

Adresa

  • Adresa: Në zonën e ish-Bllokut, Rr.Sami Frashëri, Tiranë
  • Qyteti: Tiranë
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

1 year ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 1m²: 72

Apartamente, Apartamente 2+1

1 year ago