Compare Listings

Apartament 2+1 , sip. 71.92 m²

Përshkrimi

Shitet apartamenti 2+1 me sipërfaqe totale 71.92 m² dhe sipërfaqe toke 6.63 m² në projektin rezidencial e turistik Vala Mar Residences, në Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e përdhe dhe përfshin: ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën, por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Me një shtrirje prej 10 km në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Adriatikut.

Detaje

Updated on Shtator 16, 2020 at 12:18 pm

  • ID e Pronës: 7785
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Shitur

Adresa

  • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE