Compare Listings

Apartament 2+1 sip. 124.3 m² në rrugën Myslym Shyri

Përshkrimi

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor në një nga zonat më elitare të Tiranës, në rrugen “Myslym Shyri”, Zona ka mjaft shërbime ofruar nga dyqanet e shumta të ndodhura aty pranë, por edhe akses të shpejtë në qendër, unazën e vogël dhe rrugë kryesore të kryeqytetit.

Ky objekt shtrihet sipas një shkallëzimi në 5 dhe 9 kate ku 2 katet e para janë njësi shërbimi dhe 3 kate parkim nën tokë. Ai përfshin standarte të larta cilësie ndërtimi, rinifiturash dhe një mirëorganizim arkitekturor të hapësirave të brendshme, fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ballkone dhe ambiente të gjelbëruara , lartësi të lartë 3.42 m të apartamenteve, dy ashensorë, siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe një shesh të gjelbëruar brenda ndërtesës.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 102 m² në total 117.8 m² sip. bruto pozicionohet në katin 7 organizuar nga 1 dhomë ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Planimetria

Detaje

Updated on Tetor 5, 2020 at 1:42 pm

  • ID e Pronës: 7555
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 8- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

2 years ago