Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

APARTAMENT 1+1 UZINA TIRANA

---

Përshkrimi

Projekti Uzina Tirana do të jetë i pozicionuar në Rrugën e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë). Ndërtimi i tij do të jetë i organizuar në 2 faza: Faza 1 ndërtimi i një godinë banimi, i cili do të përfundojë në 2020 dhe Faza 2 ndërtimi i 4 godinave banimi.
Objekti i parë, i cili ka nisur ndërtimin, është një ndërtim konform modeleve dhe standardeve europiane, i rrethuar nga hapësira të gjelbërta të cilat garantojnë një jetesë të shëndetshme. Objekti përbëhet nga një strukturë e ndërthurur 7 dhe 9 kate (8 kate banimi dhe 1 shërbimi) dhe 2 kate parkimi nëntokësor.

– Sipërfaqja totale e ndërtimit – 4057.65m2 
– Numri total i apartamenteve – 96 
– Numri total i vendeve të parkimit – 115 

Detaje

Updated on January 31, 2019 at 4:26 pm

 • Property ID: 2237
 • Cmimi: ---
 • Madhësia e Pronës: 4057.65 m²
 • Sipërfaqja: 71 m²
 • Lloji i Pronës: Apartamente
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

 • Adresa: Rrugën e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Albania
 • Kodi Postar: 1001
 • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 3+1 – UZINA TIRANA

Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)

Dhoma Gjumi: 3m²: 138

Apartamente

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 3m²: 138

Apartamente

5 months ago

APARTAMENT 2+1 – UZINA TIRANA

Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)

Dhoma Gjumi: 2m²: 110

Apartamente

Balfin Real Estate

5 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2m²: 110

Apartamente

5 months ago