Compare Listings

Apartament 1+1 në shitje, me sipërfaqe 80.07m²

Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
---

Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjisë 1+1 me sipërfaqe 80.07m² në rrugën “Dritan Hoxha”, pranë qendrës së Tiranës dhe me ndërlidhje të shumëllojshme të transportit urban. Apartamenti ka organizim të rregullt dhe funksional, duke përfshirë: ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pozicionuar në katin e parë të një objekti të ri multifunksional në zonë.

Objekti është një ndërtim konform modeleve dhe standardeve europiane, për të garantuar një jetesë të shëndetshme. Objekti përbëhet nga një strukturë e ndërthurur 7 dhe 9 kate (8 kate banimi dhe 1 shërbimi) dhe 2 kate nën tokë të dedikuara për parkime. Në fasadën e objektit janë përdorur materialet e fundit bashkëkohore të cilat garantojnë izolime termike dhe akustike.

 

Detaje

Updated on Tetor 12, 2021 at 7:20 am

  • ID e Pronës: 2244
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 1+1
  • Statusi i Prones: Shitur
  • Adresa: Rruga e Durrësit (pranë ish-Uzina Tirana -Laprakë)
  • Qyteti: Tiranë
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartamente, Apartamente 1+1, Apartamente 2+1

BRE&H

1 year ago

Apartamente, Apartamente 1+1, Apartamente 2+1

1 year ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

BRE&H

1 year ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

1 year ago