Compare Listings

Apartament 1+1 dhe 2+1 tek Rruga “5 Maji”, Tiranë

Përshkrimi

Adresa: Rruga “5 Maji”, Tiranë

 

Shiten: Apartamente 1+1 dhe 2+1

 

Informacion për ndërtesën:

 • 6 kate ndërtim mbi tokë
 • 2 kate parkim
 • 1 kat ambiente shërbimi
 • Fasadë e ventiluar
 • Ndërtim i vitit 2021

 

Informacion mbi apartamentet:

 • 3 apartamente të tipologjisë: 1+1 (sip. 73.82 m2)
 • Katet e 2, 4, 6
 • 1 apartament 2+1 (sip. 95.5 m2)
 • Kati i 2-të
 • Organizim i mirë
 • Sallon ndenjeje + kuzhinë
 • 1-2 dhoma gjumi
 • 1-2 tualete
 • Ballkon

 

Komente: Apartamentet ndodhen në katin e 2, 4 dhe të 6 të një pallati të ri. Pallati është ndërtim i vitit 2021 me punime cilësore dhe ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar, pranë rrugës “5 Maji”.

Detaje

Updated on Tetor 28, 2021 at 7:45 am

 • ID e Pronës: 9183
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 1+1, Apartamente 2+1

Adresa

 • Qyteti: Tiranë
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

2 years ago

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2

Apartamente, Apartamente 2+1

1 year ago