Compare Listings

Apartament 1+1, 60.85 m2

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 me sipërfaqe totale 60.85 m² në projektin rezidencial e turistik Vala Mar Residences, në Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Apartamenti është i pozicionuar në katin e parë dhe përfshin: ambient ndenjeje-ngrënie-gatim, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën, por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden mes gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Me një shtrirje prej 10 km në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Adriatikut.

Planimetria

Detaje

Updated on Korrik 21, 2020 at 3:54 pm

  • ID e Pronës: 7964
  • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 1+1
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Adresa

  • Qyteti: Gjiri i Lalëzit
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 72

Apartamente

2 years ago