Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

Apartament 2+1 –Ambasador 3 (Investim)

Rruga Dervish Hima
---

Përshkrimi

“Ambasador 3” është objekti më elegant i banimit në kryeqytet, vetëm 20m larg Parkut të Liqenit dhe 1 km larg qendrës së Tiranës. Kjo residence ofron 24H shërbim sigurie, mirëmbajtje dhe recepsion. Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 1 dhomë ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo. Hapësira është shfrytëzuar maksimalisht për të ofruar komiditetin e një shtëpie elegante, për familje të mëdha ose familje të vogla që preferojnë hapësira të mëdha banimi dhe stil jetese.

Detaje

Updated on Mars 8, 2019 at 9:18 am

 • ID e Pronës: 1825
 • Sipërfaqja e Pronës: 137 m²
 • Lloji i Pronës: Apartamente, Apartamente 2+1
 • Statusi i Prones: Në Shitje

Detaje shtesë

 • Kati: 3
 • Dhome Ndenjie: 1
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Kuzhinë: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkone: 1
 • Orientim: Veri-Perëndim

Video

 • Adresa: Rruga Dervish Hima
 • Qyteti: Tiranë
 • Kodi Postar: 1001
 • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Apartament 4- PARK GATE

Përballë Fakultetit Ekonomik dhe në Hyrje të Parkut të Liqenit

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 147.2

Apartamente, Apartamente 2+1

Balfin Real Estate

10 months ago

---

Dhoma Gjumi: 2Tualete: 2m²: 147.2

Apartamente, Apartamente 2+1

10 months ago

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 58

Apartamente, Apartamente 1+1

Balfin Real Estate

11 months ago

---

Dhomë Gjumi: 1Tualete: 1m²: 58

Apartamente, Apartamente 1+1

11 months ago