Niveli i Cmimit From to

Compare Listings

AMBASADOR 2

Rr.”Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Qemal Stafa”, Tiranë, Shqipëri
---

Përshkrimi

“Ambasador 2”, është pozicionuar pranë Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës dhe ka akses në të gjitha rrugët kryesore të kryeqytetit. Kjo godinë u ideua për t’ju përgjigjur kërkesave të shumta për apartamente luksoze në një zonë të qetë, por edhe pranë qendrës së Tiranës. Godina përmban dy kate nëntokë për parkim, ndërsa kati i parë shfrytëzohet për zhvillimin e aktiviteteve tregtare.

Detaje

Updated on Tetor 25, 2018 at 5:00 pm

  • Madhësia e Pronës: 9 m²
  • Lloji i Pronës: Ambiente Tregtare, Apartamente, Zyra
  • Statusi i Prones: Në Shitje
  • Qyteti: Tiranë
  • Shteti: Albania
  • Country: Albania

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Ambient Tregtar 6- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 37.35

Ambiente Tregtare

Balfin Real Estate

5 months ago

---

m²: 37.35

Ambiente Tregtare

5 months ago

Ambient Tregtar 11- PARK GATE

Pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit

m²: 84.4

Ambiente Tregtare

Balfin Real Estate

6 months ago

---

m²: 84.4

Ambiente Tregtare

6 months ago