Compare Listings

Prane Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës
---

Përshkrimi

Shiten vende parkimi në ndërtesën Ambasador 2.
Njësitë:
• Janë të pajisura me certifikatë pronësie
• Janë të pozicionuara në katin – 2
• Sipërfaqe 13m²

KONTAKT SHITJE +355 698034444

Detaje

Updated on Shkurt 17, 2020 at 10:29 am

  • ID e Pronës: 2029
  • Lloji i Pronës: Parkime
  • Statusi i Prones: Në Shitje

Specifika

  • Adresa: Rr.”Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Qemal Stafa”, Tiranë, Shqipëri.
  • Qyteti: Tiranë
  • Kodi Postar: 1001
  • Shteti: Shqipëri

ABONOHUNI PER TE REJAT JAVORE TE OFERTAVE

Prona të Ngjashme

Parkim Kati 1- AMBASADOR 2

Rr.”Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Qemal Stafa”, Tiranë, Shqipëri

Parkime

Balfin Real Estate

2 years ago

---

Parkime

2 years ago

Hapësira për Magazinim-AMBASADOR 2

Rr.”Dervish Hima”, pranë Kodrave të Liqenit dhe stadiumit “Qemal Stafa”, Tiranë, Shqipëri.

Parkime, Prona të tjera

Balfin Real Estate

1 year ago

Parkime, Prona të tjera

1 year ago