Compare Listings

Rolling Hills Luxury Residences ështe një kompleks me 153 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri, i cili krijon një komunitet me një përvojë jetese luksoze dhe të sigurtë, i pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës.

Green Coast Resort and Residences është i pozicionuar në një nga plazhet më të bukur të rivierës shqiptare, në zonën e Palasës. Green Coast është investimi më i madh i Grupit Balfin në sektorin e turizmit me një vlerë prej 100 milionë Euro.

Vala Mar Residences është destinacioni kryesor rekreativ dhe kompleksi rezidencial me vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, të cilat gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalëzit.

Park Gate projektuar me një stil modern dhe urban, është një objekt multifunksional konceptuar për të ofruar jetesën e shëndetshme pranë parkut të Liqenit dhe zhvillimin e biznesit në afërsi të qendrës së Tiranës. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” …

Projekti Uzina Tirana është i pozicionuar në Rrugën “Dritan Hoxha” (pranë ish-Uzina Tirana, Laprakë). Ndërtimi i tij do të jetë i organizuar në 2 faza:..

Ambasador 3 është një objekt elegant rezidencial me apartamente, zyra dhe ambiente tregtare. “Ambasador 3” është një objekt rezidencial si asnjë tjetër në Shqipëri. I pozicionuar njëkohësisht shumë…

“Ambasador 2”, është pozicionuar pranë Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës dhe ka akses në të gjitha rrugët kryesore të kryeqytetit. Kjo godinë u ideua për t’ju përgjigjur kërkesave të shumta për apartamente luksoze në një zonë të qetë, por edhe pranë qendrës së Tiranës. Godina përmban dy kate …

Apartamente dhe dyqane në shitje në një pallat të ri tepër cilësor në një nga zonat më elitare të Tiranës,  në rrugen “Myslym Shyri”, Zona ka mjaft shërbime ofruar nga dyqanet e shumta të ndodhura aty pranë, por edhe akses të shpejtë në qendër, unazën e vogël dhe rrugë kryesore të kryeqytetit.