Elite Deluxe Villa

Përshkrimi

Kompleksi i vilave rezidenciale i vendosur në zonën e Farkës (Mjull Bathore – autostrada e TEG), vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. Ky kompleks është i përbërë nga 35 vila dhe 1 njësi shërbimi. Kompleksi është i rrethuar dhe me 24 orë security. Kompleksi është totalisht funksional dhe i kompletuar.

1.Kati (-1), hapësirë qëndrimi ditor, 1 tualet, 1 dhome shërbimesh si dhe 1 hapësirë për palester me dalje në oborr.
2.Kati perdhe, garzhd, hapësirë qendrimi ditor, dhomë gatimi, studio dhe 1 tualet.
3.Kati (+1), 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma fëmijësh, 3 tualete dhe ballkon.
4.Papafingo, hapësirë qëndrimi ditor, 1 dhome gjumi, 1 banjo

Për detaje, shkarkoni planimetrinë e plotë KËTU.

Vila është e pozicionuar shumë mirë dhe orientuar nga Lindja ku drita natyrale është e vazhdueshme gjatë gjithë ditës dhe në çdo stinë, ndodhet në një nga zonat më të bukura të rrethinave të Tiranës dhe me pamje spektakolare nga Dajti.

Kjo vilë është e strukturuar në 4 kate banimi si më poshtë:

Informacione për Vilën:

– Vila 4 kate
– Podrum 143 m2
– Kati përdhe 143 m2
– Kati i I-rë 95 m2
– Papafingo 67 m2
– Sip. Ndërtim 450 m2
– Sip. Parcele 945 m2

Individual Villa

SEE MORE

Twin Villa

SEE MORE

4 Family Villa

SEE MORE