Compare Listings

Shtatë ngjyrat trend për 2022 dhe si t’i përdorim në shtëpitë tona

Shtatë ngjyrat trend për 2022 dhe si t’i përdorim në shtëpitë tona

Shtatë ngjyrat trend për 2022 dhe si t’i përdorim në shtëpitë tona   Ngjyrat e Vitit 2022 janë shtatë. Ato përcjellin optimizëm dhe shpresë për të ardhmen pas kaosit të viteve të fundit që shkaktoi pandemia. Jo vetëm një listë të tyre, por dizajnët e shtëpive dhe ekspertët e ngjyrave na udhëzojnë edhe si t’i […]

Ka ardhur koha të kaloni në një shtëpi më të madhe?

Ka ardhur koha të kaloni në një shtëpi më të madhe?

Ka ardhur koha të kaloni në një shtëpi më të madhe? Ja 4 arsye për ta kuptuar nëse jeni gati!   Secili prej nesh e shikon shtëpinë e tij si një “kështjellë”, por ky mendim mund të ndryshojë me kalimin e kohës dhe hapësira jonë, dikur madhështore, fillon të ndihet më e vogël çdo ditë. […]

Jeni ende duke menduar për pushimet e verës?

Jeni ende duke menduar për pushimet e verës?

Jeni ende duke menduar për pushimet e verës? Ja 5 arsye pse Green Coast Resort & Residences është zgjedhja ideale   Teksa jemi në fillim të sezonit turistik dhe ngarkesa e përditshmërisë nuk ju ka lejuar të zgjidhni ku do t’i kaloni ditët e nxehta të verës, ne ju japin alternativën ideale, Green Coast Resort […]

“Belvedere Korça”, mundësi e artë investimi në një zonë malore

“Belvedere Korça”, mundësi e artë investimi në një zonë malore

“Belvedere Korça”, mundësi e artë investimi në një zonë malore Filozofia e të jetuarit të natyrës dhe atë çfarë ajo ofron shpesh drejton investimin që zgjedh të bësh. Kohët e fundit, dëshira për liri dhe një jetesë sa më cilësore ka bërë që gjithnjë dhe më shumë sytë të kthehen nga zonat malore. Edhe në […]

Sukses i paparashikuar i “Univers City”

Sukses i paparashikuar i “Univers City”

Sukses i paparashikuar i “Univers City” Shënohet rekord i shitjeve, 500 njësi në 100 ditë 500 njësi të shitura në 100 ditë. Ky është rekordi i shitjeve vendosur së fundmi në projektin më të ri të banimit që po ndërtohet në Tiranë, “Univers City”. Duket se kërkesa e etur e klientëve për të pasur një […]

Keni nevojë për një ndryshim ? Po vjen Next to Vala Mar…

Keni nevojë për një ndryshim ? Po vjen Next to Vala Mar…

Keni nevojë për një ndryshim ? Po vjen Next to Vala Mar… Pas suksesit të Vala Mar Residences, ku shërbimet e ndryshme që ofrohen, facilitetet në kompleks dhe hapësirat e gjelbra janë të prekshme, një tjetër rezidencë me vila dhe apartamente po i shtohet bregdetit të Adriatikut për t’u kthyer në destinacionin e ri. Next […]

Përurohet kompleksi rezidencial dhe turistik Belvedere Korça

Përurohet kompleksi rezidencial dhe turistik Belvedere Korça

Përurohet kompleksi rezidencial dhe turistik Belvedere Korça Mes muzikës qytetare të lehtë dhe një atmosfere të pakohë, të premten u përurua fillimi i punimeve të kompleksit rezidencial dhe turistik Belvedere Korça. Në ceremoninë e inaugurimit mori pjesë Presidenti i Grupit BALFIN, Z. Samir Mane, Zëvendës Presidentja për Real Estate & Hospitality, Znj. Ardiana Sokoli, aksioneri […]

Kujtime të një team retreat të Balfin Real Estate & Hospitality në Ohër

Kujtime të një team retreat të Balfin Real Estate & Hospitality në Ohër

Kujtime të një team retreat të Balfin Real Estate & Hospitality në Ohër Team retreat shihet gjithmonë si një mundësi për të rigjeneruar stafin, duke ofruar një ‘arratisje’ nga rutina e përditshme që shpeshherë na pushton të gjithëve. Për të realizuar këtë ‘arratisje’, Balfin Real Estate & Hospitality organizoi një staff retreat në qytetin e […]

Balfin Real Estate & Hospitality feston një sezon të suksesshëm në Green Coast Resort & Residences

Balfin Real Estate & Hospitality feston një sezon të suksesshëm në Green Coast Resort & Residences

Balfin Real Estate & Hospitality feston një sezon të suksesshëm në Green Coast Resort & Residences I cilësuar si “Destinacioni” për të gjithë pushuesit vendas por edhe të huaj, Green Coast Resort & Residences ka shënuar një performancë absolute sidomos për përcjelljen e një Lifestyle elitar, luksoz dhe me standarde dedikuar jo vetëm rezidentëve të […]